Dziś jest Sobota, 19 października 2019r.
Nasi klienci

Urząd miasta CybinaUrząd miasta SłubiceWielkopolskie Centrum Edukacji MedycznejUrząd miasta RzepinSzkolenie dla Firmy AligatorUrząd miasta OśnoPGNiGAgencja reklamowa MagnusOSP Murowana GoślinaWavinEnel-med

RODO

(kliknij)

 

 

 

 

Kursy pierwszej pomocy - Poznań

Każdego roku w Europie w skutek nagłego zatrzymania krążenia (nagłego ustania pracy serca) umiera około 700 000 ludzi... Z czego 1000 osób tygodniowo w Polsce.

Po około 4 min. u człowieka bez oddechu zachodzą nieodwracalne zmiany w mózgu (mózg zaczyna umierać)... Największy odsetek wypadków ma miejsce w domu...

Na polskich drogach co roku ginie około 6000 osób, a 48.000 zostaje rannych!!!

Nie chcesz, aby twoja BEZCZYNOŚĆ zasilała te statystyki?

Chcesz nabyć nowe umiejętności?

Poczuć się pewnie w udzielaniu pierwszej pomocy?

 

 

 Jeżeli tak, to zapraszamy na nasze kursy pierwszej pomocy!!!

 

                

Kursy pierwszej pomocy w Poznaniu. I Ty możesz zostać czyimś bohaterem!

Chcesz nabyć nowe umiejętności? Poczuć się pewnie w udzielaniu pierwszej pomocy? Jeżeli tak, to zapraszamy na nasze kursy pierwszej pomocy w Poznaniu. Zdecydowanie warto – dzięki poszerzaniu swojej wiedzy i praktycznych umiejętności, możesz uratować czyjeś życie. Niestety, jak na razie, statystyki są bezlitosne. Każdego roku w Europie w skutek nagłego zatrzymania krążenia (nagłego ustania pracy serca) umiera około 700 000 ludzi, z czego 1000 osób tygodniowo w Polsce. Po około 4 min. u człowieka bez oddechu zachodzą nieodwracalne zmiany w mózgu (mózg zaczyna umierać). Największy odsetek wypadków ma miejsce w domu. Na polskich drogach co roku ginie około 6000 osób, a 48.000 zostaje rannych. Chyba nie chcesz, aby twoja bezczynność zasilała te statystyki?

MED-LUK zorganizuje dla Ciebie praktyczny kurs pierwszej pomocy w Poznaniu. W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim uczeniem umiejętności, teorię stawiając na drugim miejscu. Uważamy, że najważniejsze, to zyskać pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa, które pozwolą na udzielenie potrzebnej pomocy w odpowiednim momencie. Właśnie dlatego otrzymasz u nas maksimum wiedzy praktycznej. Co więcej, nasze kursy są prowadzone zawsze przez wykwalifikowane osoby z wykształceniem kierunkowym w zakresie ratownictwa medycznego, a także posiadające doświadczenie w pracy ratownika. Wiemy, jak wielkie znaczenie ma dobry prowadzący, który jak najlepiej przekaże potrzebną wiedzę, a także odpowiednio zachęci do udzielania pierwszej pomocy.

Pierwsza pomoc jako istotna umiejętność. Praktyczne zajęcia, które przynoszą efekty

Kursy pierwszej pomocy organizowane przez nasz doświadczony zespół skupiają się przede wszystkim na praktyce. Oczywiście, teoria również ma znaczenie, jednak należy stawiać ją na drugim miejscu. Wiele osób, pomimo pewnej wiedzy na temat pierwszej pomocy, nie potrafi zdecydować się na działanie. Głównymi powodami są strach i niepewność, brak wiary w swoje umiejętności. Na naszych zajęciach poznasz nie tylko ważną teorię, ale również uzyskasz dokładne instrukcje postępowania, nauczysz się, jak działać praktycznie, poznasz wszystkie ważne elementy udzielania pomocy i przetestujesz je wielokrotnie na naszych manekinach.

Prowadzący odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, pokaże, jak prawidłowo wykonać wszelkie działania, których celem jest uratowanie czyjegoś życia. Pamiętajmy, że pierwsza pomoc to nie tylko resuscytacja krążeniowo-oddechowa. To również szereg innych działań, które polegają m.in. na kontroli podstawowych czynności życiowych, działaniu w razie utraty przytomności czy omdlenia, innych nagłych stanów, takich jak drgawki, zadławienia, cukrzyca, zawał mięśnia sercowego, zatrucia, itd., pierwszej pomocy w przypadku obrażeń ciała, a także psychologicznym wsparciu poszkodowanych osób. Wszystko to przekażemy Ci w najbardziej przyswajalnej i prostej do zapamiętania formie.

Organizujemy najlepsze kursy pierwszej pomocy w Poznaniu

MED-LUK zorganizuje dla Państwa praktyczny i efektywny kurs pierwszej pomocy. Cena zależna jest od liczby osób biorących udział w szkoleniu – przy większych grupach istnieje możliwość negocjacji. Zadzwoń do nas, a przedstawimy szczegóły naszych działań, ustalimy wspólnie termin i miejsce szkolenia. Nasze kursy przeprowadzamy z wykorzystaniem sprzętu komputerowego, tj. laptopów, rzutników multimedialnych, a także sprzętu dydaktycznego – fantomów, sprzętu opatrunkowego oraz automatycznego defibrylatora.

Kalendarz Kursów
<< Wrzesień 2019 >>
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
      1
2345678
101112131415
1618202122
232425272829
30      
Legenda
Kurs Podstawowy Kurs Zaawansowany
Kurs Pediatryczny Kurs Pracowniczy
Kurs dla dzieci i młodzieży Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy
Kurs EFES
       
Kurs zamknięty
 
Kurs dla przedszkolaków
       

 
 
Kursy Pierwszej Pomocy Copyright medluk.pl
made by webmaster